SZKOŁA DIZAJNU

WSTĘP DO

UX DESIGNU

MINI-KURS ONLINE

W TYM KURSIE DOWIESZ SIĘ M.IN.

czym jest UX i UXD

czym jest użyteczność wg ISO 9241

co to jest Double Diamond i Design Thinking

czym jest model T oraz plaster miodu Peter’a Morville’a

co to jest W3C, WCAG i dostępność

co to jest efekt estetycznej funkcjonalności

OBEJRZYJ PIERWSZĄ LEKCJĘ

GODZINA MATERIAŁU

Godzina materiału edukacyjnego, na platformie, do której dostajesz dostęp 24/7.

Lekcje w formie filmików, które możesz oglądać wtedy, kiedy masz na to czas i ochotę.

CHECKLISTA

Checklista, która pomoże Ci usystematyzować zdobywaną wiedzę – sprawdź co już wiesz.

AGENDA

Sprawdź jakie lekcje czekają na Ciebie w kursie.

WSTĘP

Wstęp do kursu oraz omówienie tematyki kolejnych lekcji i obszarów, którymi będziemy się zajmować.

USER EXPERIENCE – POCZĄTKI

W tej lekcji opowiem Ci o człowieku, który ukuł termin User Experience, podczas pracy w jednej z najsłynniejszych firm technologicznych z Doliny Krzemowej.

MODEL T

W tej lekcji opowiem Ci o tym, co wchodzi w skład UX wg Modelu T.

3 PERSPEKTYWY W UX

W tej lekcji opowiem Ci o trzech perspektywach pracy nad produktami i usługami, obrazując to przykładami.

PETER MORVILLE HONEYCOMB

W tej lekcji opowiem Ci o 7 aspektach wg których produkt lub usługa są uznawane za dobrze zaprojektowane.

SPECJALIZACJE W USER UX

W tej lekcji opowiem Ci o różnych rolach, które można spotkać w świecie UX Designu.

NA CZYM POLEGA PRACA W UX

W tej lekcji opowiem Ci o efektach pracy UX Designera oraz o narzędziach, jakie wykorzystuje się w tej pracy.

CO DALEJ

W tej lekcji podam Ci źródła, z których możesz czerpać wiedzę, dotyczącą obszaru User Experience

W przypadku chęci zakupu, wyślij maila na marcel@szkoladizajnu.pl

Szkoła Dizajnu & Mózg Dizajnu © 2022 |  Polityka Prywatności | Regulamin | kontakt@szkoladizajnu.pl